Lyžování v Alpách

s CK SLAN tour

Lyžování v Alpách s CK SLAN tour

Francie, Rakousko, Slovensko

››› kompletní nabídka zájezdů

Ubytování a pobyty na Slovensku s CK SLAN tour

Slovensko s CK SLANtour, Malá Fatra, Vysoké Tatry, Slovensko s CK SLANtour, Nízké Tatry,
Na stránkách tatratur.cz naleznete informace o počasí, sněhové zpravodajství či tipy na zajímavé místa na Slovensku. Chybět nebudou ani podrobné informace o slovenských horách i dalších turisticky zajímavých místech či nabídka poznávacích zájezdů a ubytování na Slovensku od cestovní kanceláře SLAN tour.
CK SLAN tour zajišťuje ubytování na Slovenských horách (Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Malá Fatra) v lázních a termálních lázních (Velký Meder, Podhájská, Piešťany, Dudince...) i jinam.

 

Nejoblíbenější zájezdy:

Hotel Urán, Tatranská Lomnica - Návštěvníky velmi oblíbený Hotel Urán nabízí pro každého něco. Výborné lyžování v Tatranské Lomnici pro sportovní nátury. Denní bar, saunu, krytý plavecký bazén, masážní centrum nebo solárium pro potřeby odpočinku a kasino, kino a řadu restaurací pro všechny z nás, kdo touží po troše kultury.
Hotel FIS, Štrbské Pleso - Samotné Štrpské pleso se nejen díky své poloze řadí mezi nejatraktivnější lyžařská střediska na Slovensku. Když k tomuto faktu připočteme Hotel FIS, který se ubytováním a službami řadí mezi nejlepší ve Vysokých Tatrách, vychází nám z rovnice opravdu lákavá nabídka.
Hotel Repiská, Demänovská Dolina - Demenänovská dolina, jedna z nejkrásnějších dolin Slovenska je domovem výborného hotelu Repiská. V jeho blízkosti se nachází unikátní Demenänovské jeskyně a jeskyně Svobody.
Kúpele Sliač, Sliač - Lázně Sliač - Víkendový pobyt - V nadmořské výšce 373 metrů se nachází ideální místo pro ty, kterým nevadí nechat při výpravě na hory lyže doma. Jedná se o lázně Sliač s téměř 750 letou historií. Kromě toho, že se jedná o skutečně optimálně položené lázně, nabízí také celkem čtyři léčebné prameny a množství léčebných procedur.