Lyžování v Alpách

s CK SLAN tour

Lyžování v Alpách s CK SLAN tour

Francie, Rakousko, Slovensko

››› kompletní nabídka zájezdů

Zájezdy na Premier League od CK SLAN tour

Premier League, CK SLAN tour Premier League, CK SLAN tour
Barclays Premier League je nejvyšší anglická fotbalová soutěž. Tvoří ji celkem dvacet týmů které hrají dvakrát každý s každým. Ve výsledku tedy Premier League nabízí 38 nervydrásajících zápasů plných toho nejlepšího fotbalového umu. Kvalitní podívanou zaručují zvučná jména prakticky všech zůčastněných týmů. FC Arsenal, Manchester United, FC Chelsea nebo třeba FC Liverpool, ty všechny jsou zárukou výborné podívané a neopakovatelného zážitku který dotvoří v neposlední řadě i početná fanouškovská komunita, vždy připravená podpořit svůj tým.
Cestovní kancelář SLAN tour nabízí atraktivní zájezdy na všechny zápasy Premier League. Tyto zájezdy doplňuje o ubytování a dopravu, v rámci výhodných a praktických balíčků.


Nejoblíbenější kluby:


FC Arsenal - Dlouhodobě nejpopulárnější londýnský klub v Premier League je doma na stadionu Emirates Stadium. Vstupenky na zápasy jsou bežně vyprodány neuvěřitelnou rychlostí a poctiví fanoušci dělají ze zápasů Arsenalu opravdový fotbalový svátek.
FC Chelsea - FC Chelsea hraje Premier League nepřetržitě od sezóny 1989 - 1990. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších londýnských klubů a vůbec celé Premier League. Domácí zápasy hraje na stadionu Stamford Bridge, klubovými příznivci přezdívaný The Bridge.
FC Manchester United - Stadion Old Trafford je domovem jednoho z nejúspěšnějších klubů celé Premier Legue. Jeho červonobílé dresy jsou už notoricky známé, stejně jako úspěchy na trávníku. V sezóně 1998 - 1999, získal klub takzvaný trebl - vyhrál Premier League, Anglický pohár a Ligu mistrů, čímž se definitivně zařadil mezi legendární světové týmy.
FC Queens Park Rangers - Nováček v Premiér League ve své historii jednou vyhrál Anglický ligový pohár a sídlí na stadionu Loftus Road. České fanoušky určitě potěší Radek Černý v brance.
FC Fulham - Nejstarší londýnský tým byl založen roku 1879 a byl domovem mnoha známých hráčů. Své domácí zápasy hraje na stadionu Craven Cottage a fanoušci si pochvalují jeho výbornou, takřka rodinou atmosféru.