Lyžování v Alpách

s CK SLAN tour

Lyžování v Alpách s CK SLAN tour

Francie, Rakousko, Slovensko

››› kompletní nabídka zájezdů

Poznávací zájezdy od CK SLANtour

paříž - vítězný oblouk Čínská zeď

Web poznavaci-zajezdy.slantour.cz obsahuje kompletní nabídku poznávacích zájezdů CK SLAN tour. Navštívit můžete oblíbené Bavorské hrady a zámky, město zamilovaných - Paříž, majestátní Londýn, hrdý Edinburgh, zámky na Loiře, Španělsko s Portugalskem, majestátní Itálii, Řecko, Rusko či další z více než 50 zemí světa. Nicméně s námi můžete vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Mexika, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Jordánska, či USA. Novinky v nabídce poznávacích zájezdů pro rok 2015 naleznete také přehledně na webu CK SLAN tour.

Nabízíme rovněž širokou nabídku leteckých zájezdů do evropských metropolí určenou pro individuální klienty. Jedná se o zájezdy Easy Fly - Paříž, Řím, Barcelona, ...

Nejoblíbenější zájezdy:

Francouzská Riviéra a Monako

Alpské vyhlídky - Třídenní poznávací zájezd za krásami bavorských a rakouských Alp s návštěvou Salzburku, městem spojeným se životem a dílem i památkami na Mozarta a jeho rodinu.

Prodloužený víkend v New Yorku - Zaleťte si na víkend do New Yorku, bezpochyby nejvíce vzrušujícího a pulzujícího města na světě. Jako největší obchodní centrum světa nabízí bezkonkurenční ceny řady druhů spotřebního zboží.

Zlatý trojúhelník a poklady Maháradžů - Tento poznávací zájezd vám nabízí nejzajímavější památky Indie, včetně návštěvy skvostného Taj Mahalu.