Lyžování v Alpách

s CK SLAN tour

Lyžování v Alpách s CK SLAN tour

Francie, Rakousko, Slovensko

››› kompletní nabídka zájezdů

Lázeňské pobyty

Česká republika, Slovensko, Rakousko, Maďarsko

Pobyty v lázních

Pobyty v lázních

Cestovní kancelář SLAN tour vám nabízí široký výběr léčebných a lázeňských pobytů, wellness programů a relaxu v lázeňských zařízeních a wellness hotelích ve čtyřech zemích. Navštivte s námi Mariánské Lázně, Luhačovice, Podhájsou, Piešťany, Velký Meder, nebo lázně Bük.

Tento druh odpočinku uspokojí všechny, neboť načerpání nových sil při využití přírodních léčivých zdrojů lázní je po generace osvědčeným způsobem aktivní a příjemné relaxace. Přijměte proto naši nabídku jako pozvánku k prožití krásných chvil v lázních, neboť lázeňský pobyt, wellness či relaxační pobyt pojí příjemné prožitky, klid a navíc upevní Vaše zdraví a duševní rovnováhu.

Již nyní Vám přejeme příjemný pobyt a věříme, že rozšíříte řady mnoha našich spokojených zákazníků, kteří pochopili, že lázeňské pobyty, wellness a relax v lázních je velmi účinný způsob odpočinku.

Jestli chcete odbourat stress, redukovat váhu, vylepšit si výdrž nebo náladu, pak přijměte filozofii wellness: klid a pohoda pro Vás, pro Vaše blízké a přátele. Čas uvolnění, čas, kdy díky síle přírody, příjemných vůní a účinných minerálních látek obsažených v lázeňských procedurách, dosáhnete harmonizace Vašeho organismu a posílení vitality. Natankujte energii - wellness pobyty v lázních poskytnou Vašemu tělu i duši něco zcela výjimečného.

online katalog: pobyty v lázních
Více informací o lázeňských místech a pobytech