Lyžování v Alpách

s CK SLAN tour

Lyžování v Alpách s CK SLAN tour

Francie, Rakousko, Slovensko

››› kompletní nabídka zájezdů

Francie - Lyžování v Alpách

Lyžování v Alpách - lyžování ve Francii, Valfrejus

Lyžování ve Francii

Valfrejus, Aussois, Termignon, Val Cenis, Les Menuires, Puy St. Vincent

CK SLAN tour nabízí ve Francii především menší lyžařská střediska s rozumnými cenami ubytování i skipasů, ale přesto stále s výbornými lyžarskými podmínkami. Ve většině středisek se sjezdové tratě nacházejí v nadmořské výšce okolo 2km a výše, což (zároveň s dobrými systémy umělého zasněžování) zajišťuje výborné podmínky pro lyžování.
Mezi našimi klienty jsou velmi oblíbená střediska Valfrejus a Aussois, i náročné lyžaře uspokojí středisko Les Menuires, naopak pro rodiny s dětmi je vhodné středisko Termignon.

Převážná většina ubytovací kapacity ve Francouzských střediscích je tvořena apartmánovými domy či residencemi v provedeních pro 2 až 8 osob s možností vlastního vaření. I díky tomu je možné stlačit cenu týdenního ubytování i se skipasem pod 4500 Kč.
Nevýhodou francouzských alp je poněkud větší vzdálenost od ČR.

Aussois - lyžování ve Francii

Aussois

Lyžařské středisko Aussois je umístěné přímo v srdci údolí Maurienne, v blízkosti středisek La Norma či Valfrejus. Horské středisko Aussois nabízí lyžování v oblasti 1550 – 2750 m n.m. Centrum tvoří dobová zástavba, na kterou navazují nově vybudované ubytovací komplexy, postavené v původním stylu. V horní části sjezdovek, které jsou na otevřených svazích, se nabízí mnoho skvělých možností projížděk ve volném terénu, odkud se ve větších výškách při jasném počasí otvírá nádherný pohled na alpské velikány. Ve spodní části lyžařské oblasti jsou sjezdovky mezi lesním porostem, především mezi borovicemi.

Valfrejus - lyžování ve Francii

Valfrejus

Velká část sjezdovek ve Valfrejus se nachází nad hranicí 2000 m a jsou orientovány na sever, což je jistou zárukou dobrých lyžařských podmínek po celou zimní sezónu. Specifikem střediska je jeho zajímavá architektura ve stylu typických francouzských alpských apartmánových domů, které jsou od sjezdovek vzdáleny cca 50-200 metrů. Ve středisku jsou organizovány soutěže pro děti a večerní lyžařské a snowboardové show. Na své si přijdou i vyznavači freeridu. Středisko nabízí řadu dalších možností sportovního a kulturního vyžití a relaxace po celodenním lyžování včetně bazénu.

Aktuální zájezdy za lyžováním do Francie

<<   1   >>